Ready made společnosti

Získejte ready made společnost za výhodných podmínek

Značné zjednodušení vám při zakládání obchodní společnosti přináší tzv. ready made firmy – společnosti již založené, bez historie, závazků a s plně splaceným kapitálem. Naše společnost Companies.cz, s.r.o. se specializuje na prodej ready made společností různých typů prodej s.r.o., a.s. či SE (evropské akciové společnosti).

Proč se rozhodnout pro ready made?

  • ušetří váš čas, bez starostí s administrativními záležitostmi
  • rychlá realizace vašich obchodních plánů
  • ihned je můžete využívat pro obchodní transakce
  • základní kapitál splacený v plné výši
  • možnost koupě ready made společnosti online
  • garance „čistoty“ ready made společnosti podepsaná advokátem

Ready made společnosti, které prodáváme, jsou založené výhradně námi. V žádném případě se nejedná o přeprodej firem. Ready made je moderní řešení, jak získat společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost ihned a zahájit své podnikání co nejdříve.

Ready made společnost si u nás můžete zakoupit již od 14 900 Kč. Bližší informace naleznete v našem ceníku. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Ready made firma podle vašich představ

Jsme předním poskytovatelem ready made společností v ČR. Pokud si budete firmu zakládat vlastními silami, ušetříte sice pár tisíc, ale strávíte tím několik hodin bez jistoty, že vše vyřídíte správně. My jsme však opravdoví specialisté a ready made firma bude mít vše, co po obchodní společnosti požaduje zákon. Společnosti jsou samozřejmě založené dle požadavků zákona o obchodních korporacích. I pokud máte na ready made spolenčost nějaké specifické požadavky, můžete se s námi rovněž domluvit.

Vsaďte i vy v počátcích vašeho podnikání na jednoduché a rychlé řešení v podobě ready made firmy a zbavte se zbytečných starostí spojených se zakládáním nové firmy. Jediná formalita, která vás s ready made společností potká, je registrace založené firmy k dani z příjmu právnických osob. Pro více informací o ready made firmách nás neváhejte kontaktovat!