Zakládání a prodej firem

Firmy na prodej od specialistů

Společnost Companies.cz, s.r.o., která se specializuje na prodej firem, pomáhá začínajícím podnikatelům. Uvědomujeme si, že počátky podnikání a zakládání obchodních společností nejsou jednoduché, a proto se snažíme našim klientům nabídnout komplexní služby a maximální servis. S pomocí našich 10letých zkušeností na trhu a týmem odborníků vše hravě zvládnete.

Jakou právní formu pro svou firmu zvolit?

Podnikání jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) představuje nejjednodušší možnost. Pracujete pouze na základě živnostenského oprávnění, které sebou ale přináší i určitá rizika – především ručení celým svým majetkem. Jestliže chcete mít v podnikání větší jistoty, zvolte si některou z našich firem, které jsou již připravené k prodeji.

Zakládání společností nabízíme s cenou od 12 900 Kč a ready made společnost si u nás můžete zakoupit již od 14 900 Kč. Bližší informace naleznete v našem ceníku. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Společnosti s ručením omezeným

Mnoho začínajících i již zkušených podnikatelů se rozhodne pro založení obchodní společnosti, nejčastěji společnosti s ručením omezeným. Takovou společnost si u nás můžete koupit již založenou, pokud využijete náš profesionální prodej firem. Již založená obchodní společnost je připravena k okamžitému prodeji za výhodných podmínek.

Tyto firmy na prodej mají mnoho výhod. V první řadě vám usnadní rozjezd podnikání, jelikož můžete začít podnikat okamžitě. Rovněž vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli založení vlastní firmy věnovat. Cena za založení firmy na prodej zahrnuje ale nejen čas potřebný k samotnému založení, ale i náklady, které je nutné vynaložit (za vyřízení živnostenského oprávnění, za zápis do obchodního rejstříku apod.).

 Prodej firem a jeho výhody

  •  Možnost zakoupení ready made s.r.o.
  • Možnost sloučení s dalšími společníky.
  • Omezené ručení za závazky společnosti.
  • Naše firmy na prodej jsou již založené, ale nemají žádnou obchodní historii.

Založit novou společnost nebo využít prodej firem?

V současné době existují dva způsoby nabytí obchodní společnosti v České republice. Prvním způsobem je zakládání společnosti nové. To je však spojeno s řadou administrativních záležitostí a na zápis nové firmy do obchodního rejstříku si tak musíte cca 10 dní počkat.

Mnohem snazší metodou je naše služba prodej firem. V rámci ní zakoupíte již zaregistrovanou společnost, která nevyvíjela žádné obchodní aktivity, nemá žádné závazky a má plně splacený základní kapitál. Tyto firmy na prodej se označují termínem ready made společnosti a přinášejí vám mnoho výhod.