Založení s.r.o.

Založení s.r.o. během jediného dne!

Založíme vám s.r.o. za 1 den! Zdá se vám to neuvěřitelné?! Bezkonkurenční servis a rychlost. V den založení již odcházíte s výpisem z obchodního rejstříku. Volejte nás pro více informací.

konzultace_zdarma+420 724 342 534

 

Založení s.r.o. snadno a bez zbytečných starostí!

Pomáháme začínajícím podnikatelům se zakládáním společností s ručením omezením i dalších typů firem. Postaráme se o vše potřebné a na vás bude jen podepsání připravených dokumentů. Založení s.r.o. zabezpečujeme na celém území České republiky.

Založení s.r.o. bez cestování!

Díky našemu online systému lze založení s.r.o. realizovat i bez nutnosti osobní návštěvy. Vše ostatní je možné vyřídit přes telefon, e-mail nebo poštu. Ještě rychlejší založení firmy vám umožní tzv. ready made s.r.o., která vám pomůže ušetřit spoustu času i peněz. Jedná se o již založenou obchodní společnost, kterou si rovnou koupíte. Toto řešení je výhodné tehdy, když nemáte na svou budoucí společnost žádné specifické požadavky.

Rozjeďte své podnikání bez zbytečného čekání! Využijte našich služeb v oblasti zakládání společností s ručením omezeným nebo prodeje s.r.o. a ušetřete čas i peníze. Pro více informací nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat.

 

Máte zájem o založení s.r.o.? Kontaktujte nás

 

Kompletní cena založení s.r.o. je od 12 900,- Kč bez DPH a je závislá na počtu zakladatelů. Bližší informace naleznete v našem ceníku. Tato cena je konečná a nezahrnuje již žádné další skryté poplatky. Vzorovou (námi používanou) společenskou smlouvu (SS) naleznete zde.

Kompletní cena založení s.r.o. za 1 den činí 22 900,- Kč bez DPH.

Při cenové kalkulaci na založení s.r.o. vycházíme z následujících předpokladů:

 • NZ o založení s.r.o. bude vyhotoven za osobní účasti zakladatele u „našeho“ notáře (nejprve si však musíme vyjasnit a odsouhlasit společenskou smlouvu, aby bylo vše v souladu s Vašimi požadavky).
 • Sídlo firmy: je třeba si ujasnit před založením, je zde možnost využít námi poskytované adresy; v případě, že má klient vlastní sídlo firmy, zajistí si sám Souhlas se sídlem od majitele nemovitosti (vyžaduje se ověřený podpis).
 • Speciální (technický) účet v bance otevřeme Klient (správce vkladu daného s.r.o.) a složení kapitálu bude zajištěno taktéž Správcem vkladu (zajistíte převod peněz na daný technický účet v bance nebo můžete vložit v hotovosti) – díky nadstandardním vztahům se spolupracujícími bankami jsme schopni na ten samý den, kdy sepíšeme notářský zápis, zajistit otevření účtu pro splacení kapitálu v ČSOB, Raiffeisen, České spořitelně, KB či PPF bance (týká se pouze Prahy).
 • Naše společnost zajistí přípravu dokumentů souvisejících se založením s.r.o. a na základě plných mocí vyřídíme živnostenský rejstřík, zapsání Vaší společnosti do obchodního rejstříku (OR) a taktéž zákonnou povinnost registrovat firmu k dani z příjmu právnických osob na FÚ (v uvedeném pořadí).
 • Návrh na OR podáváme my a též se za Vás vzdáme práva na odvolání přímo na soudě a předáme vám již výpis z OR (celý proces registrace se tak velice zrychluje, protože na soud docházíme denodenně).

 

Q: Jak dlouho trvá založení s.r.o. ?

 • Založení s.r.o. zabere jen 5-6 pracovních dnů od data podání návrhu na obchodní rejstřík.

 

Q: Do kdy je nutné provést registraci k dani z příjmu právnických osob na finančním úřadě?

 • Zákonná povinnost je 30 dnů, nicméně naše společnost poskytuje tuto službu  standardně do cca 14 dnů od zapsání firmy do obchodního rejstříku (tato služba je již v ceně!).

 

Doplňkové služby k založení s.r.o.:

 • registrace založené s.r.o. k DPH ……………………….. 1.000,-Kč bez DPH

Po zapsání společnosti do obchodního rejstříku musí nejprve klient otevřít běžný účet (je to již účet, který otevírá jednatel dané s.r.o. – na rozdíl oproti technickému účtu, který otevřel správce vkladu na splacení základního kapitálu).

Doba vyřízení dobrovolné registrace k DPH

Zákonná lhůta činí 30 dnů, ale skutečná doba vyřízení záleží na konkrétním FÚ a hlavně na jeho požadavcích. Standardně se vyžaduje popis obchodní činnosti společnosti, seznam obchodních partnerů, kde budete obchodní činnost vykonávat atd. Dle našich zkušeností jsme schopni registraci k DPH zajistit do cca 2 týdnů.

Co vše je zahnuto v ceně za založení s.r.o.:

 • příprava veškeré potřebné dokumentace k založení s.r.o.,
 • zajištění notáře a pomoc s přípravou společenské smlouvy,
 • všechny notářské poplatky a ověřování dokumentů,
 • zastupování při jednání s úřady,
 • ohlášení volných živností, včetně správního poplatku 1000 Kč,
 • registrace k platbě daně z příjmu (se sídlem v Praze),
 • kolky pro zápis do obchodního rejstříku (v hodnotě 6000 Kč),
 • příprava a podání návrhu na zápis do OR.

Vzorovou společenskou smlouvu pro založení s.r.o. si můžete stáhnout zde.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Opište kód z obrázku
captcha